Doświadczenie, które napędza sukces

Zachwycające i doskonałe wrażenia dla użytkowników są tym, co musi zapewnić Twój produkt. Możemy Ci w tym pomóc.

Dlaczego doświadczenie użytkownika jest ważne? Wpływa to bezpośrednio na to, jak Twoi klienci i pracownicy postrzegają Twój cyfrowy produkt. Twoja nowa aplikacja internetowa lub aplikacja mobilna musi być prosta i wydajna.

Brzmi łatwo? Większość użytkowników po pewnym czasie porzuca produkt z różnych powodów. Kluczem jest znalezienie słabych punktów. I temu służy audyt UX. Zaufaj profesjonalistom (czyli nam), aby Twój produkt zabłysnął.

Co to właściwie jest?

Audyt UX to złożony proces, który pomaga wskazać słabe punkty produktu cyfrowego. Jest to ocena projektu, użyteczności i ogólnego doświadczenia użytkowników podczas interakcji ze stroną internetową lub aplikacją mobilną. Mówiąc prościej, każdy element, który może sprawić użytkownikom problem, negatywnie wpłynie na Twój zysk. Audyt UX pomaga skutecznie mierzyć i poprawiać zwrot z inwestycji. Przydatne, prawda?

Dlaczego to kluczowe?

Odpowiedź jest prosta – jeśli Twoi użytkownicy z przyjemnością korzystają z Twojej strony internetowej lub aplikacji mobilnej, stają się lojalnymi klientami. Przekłada się to na zmniejszenie liczby rezygnacji, zwiększone i zoptymalizowane zaangażowanie oraz ponowne wizyty. Oznacza to, że odczujesz wyższy zwrot z inwestycji. Audyt UX może również służyć Ci w przyszłości, ponieważ możesz skupić się na potrzebach swoich odbiorców w miarę pojawiania się nowych trendów.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Ulepsz produkt

Aby bardziej zaangażować userów

Zmniejsz liczbę porzuceń

Aby zwiększyć liczbę odbiorców

Znajdź słabe punkty

Aby poprawić ogólne experience

Zwiększ ROI

Aby Twój biznes się rozwijał

Ulepsz produkt

Aby bardziej zaangażować userów

Zmniejsz liczbę porzuceń

Aby zwiększyć liczbę odbiorców

Znajdź słabe punkty

Aby poprawić ogólne experience

Zwiększ ROI

Aby Twój biznes się rozwijał

Kluczowe elementy
Audytu UX

Korzyści

Opis


01

Zadowoleni użytkownicy

Co powiesz na sytuację korzystną dla Twojej firmy i Twoich klientów? Jesteś tylko krok od tego. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że Twój produkt cyfrowy działa dokładnie tak, jak powinien. Twoi użytkownicy wiedzą, jak poruszać się po Twoim produkcie, jak wykonywać i realizować zadania, a strona internetowa lub aplikacja mobilna spełnia założone cele. Twój produkt jest stworzony dla ludzi, prawda? „Zadowoleni użytkownicy” to „lojalni użytkownicy”.

02

Lojalni klienci

Zadowoleni użytkownicy stają się lojalnymi klientami, a to z pewnością jest korzyść, której chcesz doświadczyć. Oznacza to, że wybiorą Twoją markę zamiast konkurencji, spędzą więcej czasu z Twoim produktem cyfrowym i wydadzą na niego więcej pieniędzy. Lojalni klienci również często polecają produkt swoim znajomym – co oznacza wzrost organiczny.

03

Więcej konwersji

Ujawnienie obszarów wymagających ulepszeń w Twojej witrynie lub aplikacji mobilnej pomaga użytkownikom w bezproblemowej i przyjemnej interakcji z Twoim produktem. Przestaniesz się ciągle martwić o wskaźnik rezygnacji i zaczniesz cieszyć się z poprawy wskaźników retencji. Brak słabych punktów oznacza więcej konwersji i wyższy zwrot z inwestycji.

04

Reputacja marki

W cyfrowym świecie wieści szybko się rozchodzą. Gdy tylko ulepszysz swój produkt cyfrowy, więcej osób dowie się, że Twoja marka dba o użytkowników. Podejście zorientowane na człowieka ma kluczowe znaczenie dla sukcesu każdej marki, dlatego zapewnienie doskonałego doświadczenia użytkownika pomoże zbudować świadomość marki i poprawić wiarygodność. To bezpośrednio przełoży się na rozwój Twojego biznesu.

05

Przewaga konkurencyjna

Bezproblemowa obsługa sprawia, że ludzie łączą się z marką lub produktem. W dzisiejszych czasach firma może się rozwijać tylko wtedy, gdy jej produkty dostarczają klientom wyjątkową wartość. Kiedy Twój produkt dokładnie to robi, masz potężną przewagę nad konkurencją – lojalność klientów. Posłuży temu audyt UX, wyszukując wszelkie problemy i dostarczając rozwiązania pozwalające ulepszyć Twój produkt tak, aby idealnie odpowiadał potrzebom użytkowników.

Co otrzymasz?

Przeprowadzamy heurystyczną ocenę (360 stopni) doświadczenia użytkownika Twojego produktu. Otrzymujesz jasny plan ulepszenia swojego produktu cyfrowego. Ten plan zawiera informacje o tym, jak usprawnić przepływ użytkowników, jak dostosować swój projekt do wspólnych wzorców, a także jak pozbyć się wprowadzających w błąd rozwiązań UX.

Masz projekt? Porozmawiajmy

Skontaktuj się