Aplikacje i usługi dostarczane ekspresowo

Unikalny zestaw praktyk oraz
stacków technologicznych
dla szybszego rozwoju
Twoich produktów cyfrowych.

Zespoły developerskie i operacyjne w niektórych firmach to osobne departamenty. Szczerze mówiąc, nie jest to złe, ale może powodować wolniejszą realizację zadań. Dlaczego nie skorzystać z nowoczesnych narzędzi i technologii i połączyć te dwie ekipy w jedną? W ten sposób specjaliści rozwijają szereg umiejętności nieograniczających się do jednej funkcji i są zaangażowani w cały cykl życia aplikacji. Mianowicie, od rozwoju i testów do wdrożenia do operacji. Skraca to cały proces i przekłada się na wzrost szybkości pracy zespołu oraz produkty wysokiej jakości — a to wszystko w mgnieniu oka.

Co to właściwie jest?

DevOps to zestaw praktyk, które łączą tworzenie oprogramowania i operacje IT w celu skrócenia cyklu życia rozwoju i zapewnienia częstszych wydań. Celem DevOps jest zwiększenie współpracy, automatyzacji i komunikacji między zespołami programistycznymi i operacyjnymi w celu poprawy szybkości i jakości dostarczania oprogramowania. Zwykle wiąże się to z wykorzystaniem różnych narzędzi i technologii, takich jak systemy kontroli wersji, narzędzia do ciągłej integracji i dostarczania oraz infrastruktura jako narzędzia kodu do automatyzacji procesu dostarczania oprogramowania. Połączenie wszystkich najlepszych elementów sprawia, że Twój produkt cyfrowy jest tworzony o wiele szybciej niż zwykle.


Dlaczego tego potrzebujesz?

Oprogramowanie to nie tylko produkt i nie tylko coś, co wspiera biznes. Prawda jest taka, że oprogramowanie jest obecnie integralną częścią każdej części przedsiębiorstwa. Zespoły DevOps używają również oprogramowania do automatyzacji procesów, które zwykle mają formę ręczną. Ponadto DevOps wykorzystuje oprogramowanie do zwiększania wydajności operacyjnej poprzez przekształcanie każdej części łańcucha wartości. Co to dla Ciebie znaczy? Otrzymujesz wysokiej klasy, niezawodny produkt cyfrowy szybciej. Twój czas wprowadzania produktów na rynek skraca się i możesz wcześniej zacząć generować zyski. To szansa na rozwój firmy i uzyskanie przewagi nad konkurencją. Zapewniamy wiedzę, narzędzia, podejście i – co najważniejsze – odpowiednich ludzi, którzy wiedzą, jak sprawić, by wszystko działało błyskawicznie.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Szybsza dostawa

Z własnością produktu

Zdobycie rynku

Z szybszym releasem

Oszczędzaj zasoby

Z naszymi ekspertami

Zmniejsz ryzyko

Z metodami, które działają

Szybsza dostawa

Z własnością produktu

Zdobycie rynku

Z szybszym releasem

Oszczędzaj zasoby

Z naszymi ekspertami

Zmniejsz ryzyko

Z metodami, które działają

Kluczowe korzyści
Teamu DevOps

Komponenty

Konkrety


01

Dostarczaj szybciej

Możesz zwiększyć częstotliwość i tempo releasów. I to bardzo! Oznacza to, że możesz szybciej wprowadzać innowacje i ulepszać swój produkt. Jak? Chodzi o to, że im szybciej możesz udostępniać nowe funkcje i naprawiać błędy, tym szybciej możesz reagować na potrzeby klientów. Co więcej, możesz zbudować przewagę konkurencyjną w mgnieniu oka. Ciągła integracja i ciągłe dostarczanie to praktyki, które automatyzują proces releasu oprogramowania, od kompilacji do wdrożenia. My to robimy. I robimy to dobrze.

02

Skaluj na maksa

Bardzo trudno jest osiągnąć duży wzrost, gdy większość procesów odbywa się ręcznie. Inaczej jest w przypadku naszej ekipy DevOps. Automatyzacja i spójność wymagane do wydajnego zarządzania złożonymi lub zmieniającymi się systemami przy zmniejszonym ryzyku to chleb powszedni dla naszych ekspertów. Dzięki swojemu doświadczeniu i różnorodnym umiejętnościom pracują w sposób powtarzalny i efektywny. Przekłada się to na fakt, że nasi DevOps są w stanie obsługiwać i zarządzać infrastrukturą oraz procesami rozwojowymi na dużą skalę. Możesz iść na całość ze wzrostem!

03

Światowy poziom

Nieefektywna praca? Nie, nigdy więcej takich rzeczy. Nasze zespoły DevOps mają unikalny model kulturowy, który kładzie nacisk na takie wartości, jak własność i odpowiedzialność. Twoje wewnętrzne zespoły również mogą nauczyć się tych zasad. Słuchaj, nasi profesjonaliści pracują mądrze. Deweloperzy i zespoły operacyjne ściśle ze sobą współpracują, dzielą się wieloma obowiązkami i łączą swoje przepływy pracy. W ten sposób eliminują nieefektywność i – to kluczowy czynnik – oszczędzają czas. Wiesz, co mówią – czas to pieniądz. Zaoszczędź oba zasoby dzięki naszym zespołom DevOps.

04

Najwyższa jakość

Twój nowy produkt cyfrowy musi być bezbłędny. Rzecz w tym, że zapewne nie raz słyszałeś, że przyspieszenie procesu rozwoju zaowocowało niezbyt doskonałymi produktami cyfrowymi. Cóż, wydaje się, że nie da się szybko rozwijać i eliminować wad. Nie dla nas. DevOps są po to, aby zapewnić jakość aktualizacji aplikacji i zmian w infrastrukturze. Dzięki naszemu zespołowi DevOps możesz dostarczać rozwiązania w szybszym tempie, zachowując przy tym pozytywne wrażenia użytkowników końcowych. To proste – jak w utworze Daft Punk – „Harder, Better, Faster, Stronger”. Dodaj jeszcze „bez skazy”, a otrzymasz obraz naszej ekipy DevOps.

05

Bezpieczeństwo

Inteligentna i szybka praca nie oznacza rezygnacji z aspektów bezpieczeństwa nowego produktu cyfrowego. Zupełnie inaczej jest z naszymi zespołami DevOps. Bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową. Nasi DevOps działają szybko. Robią to za pomocą zautomatyzowanych zasad zgodności, precyzyjnych kontroli i technik zarządzania konfiguracją. Zachowują kontrolę i zachowują zgodność, aby zapewnić super bezpieczeństwo Twojego nowego produktu cyfrowego. I oczywiście zapewniają bezproblemową i przyjemną obsługę. Wiemy, jak zdefiniować, a następnie śledzić zgodność na dużą skalę. Więc nie martw się, ogarniamy to również.

Jakich narzędzi używają DevOpsi?

Zespoły DevOps używają różnych narzędzi do automatyzacji i usprawnienia procesu dostarczania oprogramowania. Niektóre typowe narzędzia obejmują:

  • Systemy kontroli wersji, takie jak Git, które umożliwiają zespołom zarządzanie i śledzenie zmian w kodzie,
  • Narzędzia do ciągłej integracji i dostarczania (CI/CD), takie jak Jenkins, Travis CI i CircleCI, które automatyzują tworzenie, testowanie i wdrażanie kodu,
  • Narzędzia infrastruktury jako kodu (IaC), takie jak Terraform, Ansible i Puppet, które umożliwiają zespołom udostępnianie infrastruktury i zarządzanie nią przy użyciu kodu zamiast ręcznej konfiguracji,
  • Narzędzia do konteneryzacji, takie jak Docker i Kubernetes, które umożliwiają zespołom pakowanie i wdrażanie aplikacji w przenośny i spójny sposób,
  • Narzędzia do monitorowania i rejestrowania, takie jak Prometheus, Grafana i ELK Stack, które zapewniają wgląd w kondycję i wydajność aplikacji i infrastruktury,
  • Platformy chmurowe, takie jak AWS, Azure i GCP, które zapewniają zasoby i usługi na żądanie do tworzenia, wdrażania i skalowania aplikacji.

Co otrzymasz?

Oczywiście zespół ekspertów DevOps. Zdobędziesz również tę wyjątkową wiedzę, jak sprawić, by wszystko działało w inteligentny i ultrawydajny sposób. Nie tylko tworzymy oprogramowanie. Używamy oprogramowania jako środka do zyskania przewagi. Otrzymasz więc możliwość skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek, wydania wysokiej klasy produktu cyfrowego bez ryzyka rezygnacji z bezpieczeństwa. Zobaczysz różnicę dzięki naszemu niezwykłemu stylowi komunikacji i udoskonalonym przez lata procesom. A Twój zespół będzie miał okazję uczyć się od naszych profesjonalistów. Innymi słowy, szybko otrzymasz swój nowy produkt cyfrowy, osiągniesz swoje cele biznesowe przed konkurencją i zwiększysz swoje przychody. Po prostu napisz do nas i umów się na spotkanie. Pogadajmy!

Masz projekt? Porozmawiajmy

Skontaktuj się