Eksperci tworzący aplikacje mobilne na wyciągnięcie ręki

itCraft - iOS Development

iOS Development

System operacyjny iOS ma około 28% udziału w globalnym rynku mobilnym.
Zapewnij wieloplatformową rozrywkę na tabletach i smartfonach.

Konkrety

Jeśli chcesz wejść do świata natywnych aplikacji iOS i dotrzeć na urządzenia mobilne i smartfony milionów konsumentów, potrzebujesz najwyższej klasy zespołu programistów, który wdroży Twój projekt mobile. Dobra wiadomość – znalazłeś go, jesteśmy tutaj. Dzięki bogatemu doświadczeniu w budowaniu aplikacji, dostarczymy bezbłędne produkty stawiając na funkcjonalność, intuicyjną obsługę, skalowalność i wydajność na najwyższym poziomie.

Korzyści

 • Eleganckie UI Twojej aplikacji
 • Topowe zabezpieczenia
 • Globalna ekspozycja rynkowa
 • Doskonałe user experience
 • Szybki proces developmentu
itCraft - Android Development

Android Development

Szacuje się, że Android ma około 70% udziału w globalnym rynku, a użytkownicy tego systemu instalują łącznie ponad 25 miliardów aplikacji rocznie

Konkrety

Zastanawiasz się, czy wśród użytkowników korzystających z aplikacji mobilnych na urządzeniach takich jak smartfony i tablety są też Twoi klienci? Pewnie masz nietuzinkowy pomysł na stworzenie aplikacji mobilnej dla Androida. Pomożemy Ci sprawdzić jego zasadność i zbudować aplikację, która stanie się definicją nowego standardu w Twojej branży. Zadbamy o intuicyjną nawigację i najdrobniejsze detale, o których przeciętny użytkownik smartfonów nawet nie myśli. Omówimy wszystkie ryzyka, które warto wziąć pod uwagę.

Piszemy aplikacje na zamówienie. Od zera, dla firm, na życzenie. Nasi developerzy piszą aplikacje dla każdej platformy, dlatego są w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Korzyści

 • Wysoki zwrot z inwestycji
 • Features przyjazne dla biznesu
 • Wszechstronność i skalowalność
 • Lepsze bezpieczeństwo aplikacji
 • Szybkie wdrażanie aplikacji
itCraft - Cross-Platform Development

Cross-Platform Development

Docieraj szeroko dzięki aplikacjom wieloplatformowym.
Aplikacje hybrydowe – przeglądarka webowa, PWA, Android lub iOS W jednej aplikacji!

Konkrety

Największą zaletą aplikacji cross-platformowych, jest fakt, że pozwalają one dotrzeć do Twojej grupy docelowej wieloma kanałami. Umiejętne zaprojektowanie tego rodzaju aplikacji sprawia, że może ona działać jako aplikacja webowa, jak i mobilna, niezależnie od systemu operacyjnego.

Najlepszego jeszcze Ci nie powiedzieliśmy. Tego typu aplikacje nie wymagają zatrudnienia specjalistów od wielu języków programowania. Cały proces developmentu odbywa się w ramach dedykowanego języka i co najważniejsze – pojedynczego kodu źródłowego.  Nasi eksperci pracują we Flutterze – jednym z najczęściej wybieranych frameworków przez developerów aplikacji na całym świecie. 

Korzyści

 • Łatwiejsze utrzymanie produktu
 • Jeden kod źródłowy dla każdej aplikacji
 • Bardzo szybki time-to-market
 • Szeroki zasięg rynkowy
 • Ekonomiczny development
itCraft - Custom Development

Aplikacje mobilne na zamówienie dla firm

Opowiedz nam o oprogramowaniu Twoich marzeń.
Tworzymy dedykowane aplikacje spełniając najwyższe standardy.

Konkrety

Jeśli Twojej firmie potrzebna jest aplikacja do sprzedaży produktów i usług, to jesteś we właściwym miejscu. Opowiedz nam, jaką aplikację chcesz stworzyć, a my przekujemy wizję w rzeczywistość. Robimy niestandardowe aplikacje od zera, ulepszamy te istniejące oraz zajmujemy się ich utrzymaniem. W naszym portfolio mamy różne rodzaje aplikacji mobilnych, od aplikacji wspierających działania sprzedażowe poprzez aplikacje optymalizujące procesy w firmach, aż po te bardziej społecznościowe.

Korzyści

 • Integracja z Twoim softem
 • Dopasowanie do Twojego stylu pracy
 • Wysoka skalowalność dla Twoich potrzeb
 • Bezpieczeństwo na wysokim poziomie
 • Wysokie zaangażowanie użytkowników

Potrzebna Ci firma tworząca aplikacje mobilne?

Każda firma ma unikalne cele biznesowe, ale dla każdej firmy istnieje też wspólny cel – jest nim zysk. Dlatego potrzebujesz aplikacji, którą użytkownicy pokochają – co do tego nie ma wątpliwości. Skorzystaj z usług zespołu ekspertów, który rozumie technologie i w ekspresowym tempie przeprowadzi Cię przez cały proces wytwarzania oprogramowania. To my.


Co otrzymasz

Po pierwsze, zespół ekspertów wybranych specjalnie do zaprojektowania i wdrożenia Twojej aplikacji. Co więcej, otrzymasz naszą wiedzę techniczną, doświadczenie projektowe oraz wsparcie i consulting na każdym etapie projektu. To nie wszystko – pomożemy Ci ze startem produktu umieszczając go w sklepach z aplikacjami. Gdy aplikacja będzie dostępna, zadbamy o regularne aktualizacje i naprawę błędów operacyjnych.

Native czy
Cross-Platform

Rynek aplikacji oferuje najróżniejsze rozwiązania. Każde z nich ma swoje wady i zalety. Nie wiesz, jaki typ aplikacji mobilnej będzie najlepszy dla osiągnięcia Twoich celów biznesowych? Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję. Chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacjach natywnych i aplikacjach cross-platform? Pobierz naszego e-booka tutaj!

Podejście do projektowania aplikacji mobilnych

Wykorzystujemy Design Thinking, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Jest to złożony proces, podczas którego koncentrujemy się na użytkowniku, odkrywamy jego potrzeby, analizujemy zawiłości projektu i szukamy na nie kreatywnych rozwiązań. Testujemy hipotezy i eksperymentujemy, by zaprojektować prototyp, który pozwoli zebrać feedback od użytkowników i udoskonalić aplikację. Projektowanie UX i UI oraz branding. Dlaczego? Wyróżnij się w branży, dotrzyj do grupy docelowej i zapadnij w pamięć odbiorców. 

Bezpieczne rozwiązania
dla biznesu

Wiemy, że partnerstwo w biznesie opiera się na zaufaniu – dlatego zawsze jesteśmy transparentni i posiadamy dokumenty ISO. Wiesz, że Twój projekt jest w dobrych rękach i jesteś na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami. Jesteśmy tu dla Ciebie i służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli potrzebujesz partnera technicznego, który przeprowadzi wdrożenie i zadba o bezpieczeństwo Twojego produktu cyfrowego – skontaktuj się z nami.

itCraft - ISO

Koszty tworzenia aplikacji mobilnych

Ile będzie kosztować opracowanie aplikacji? Jest wiele czynników, które mają wpływ na ostateczną cenę. Są to na przykład: typ aplikacji, technologia w jakiej jest wykonana, ilość funkcjonalności, integracje z zewnętrznymi usługami i źródłami danych, timeline projektu i wiele innych kwestii. Weźmiemy je wszystkie pod uwagę i przygotujemy dla Ciebie optymalną wycenę i plan realizacji Twojej aplikacji. Przeczytaj więcej o tym, co składa się na koszt aplikacji mobilnej przeczytasz w zakładce Cennik.

Technologie mamy je wszystkie

Flutter

Kotlin

Angular

Swift

Java

Node.js

Vue.js

React

Phyton

AWS

Google Cloud

Azure

Szukasz developera aplikacji mobilnych? Porozmawiajmy

Skontaktuj się

Pytania i odpowiedzi

Pytanie

Odpowiedź


01

Czym jest aplikacja mobilna? – definicja 

Aplikacja mobilna to oprogramowanie zaprojektowane z przeznaczeniem do korzystania na smartfonach i tabletach. Poprzez aplikacje oraz połączenie z Internetem, użytkownicy zyskują dostęp do usług i produktów. Przykłady popularnych aplikacji to Netflix, czy TikTok, a także aplikacje finansowe jak Revolut, czy aplikacje do nauki języków obcych, jak Duolingo. Więcej przykładów znajdziesz w Google Play lub App Store na swoim smartfonie.

02

Jakie są rodzaje aplikacji mobilnych?

Oprogramowanie mobilne można podzielić na różne sposoby, jednak najważniejszym z nich będzie podział na:

Aplikacje natywne: Przeznaczone do działania na urządzeniach mobilnych, które działają z wykorzystaniem natywnych systemów operacyjnych od Google i Apple.

Aplikacje webowe: Dostępne przez przeglądarkę internetową na urządzeniach mobilnych.

Aplikacje hybrydowe: Łączące cechy aplikacji natywnych i webowych, działając zarówno na komputerach, jak i platformach mobilnych.

03

Jakie technologie wykorzystuje się w budowaniu aplikacji mobilnych?

Budując aplikacje wykorzystujemy stos technologiczny optymalny dla wymagań danego projektu. W projekt zakłada stworzenie rozwiązania natywnego, wykorzystujemy Kotlin i Swift. Przy aplikacjach hybrydowych stawiamy na Fluttera lub React Native.

04

Czym różnią się aplikacje natywne od cross-platformowych?

Aplikacje natywne: Są tworzone z konkretnym przeznaczeniem, o czym pisaliśmy wyżej. Wykorzystują języki i narzędzia dedykowane dla danej platformy, co pozwala rozszerzyć wydajność i funkcjonalność.

Aplikacje cross-platformowe: Projektowane są do działania na różnych platformach w oparciu o pojedynczy kod źródłowy, co oszczędza czas i koszty wytwarzania i utrzymania oprogramowania.

05

Jaki budżet trzeba mieć, żeby zbudować aplikację?

Na to pytanie nie odpowiemy, póki nie poznamy szczegółów projektu. Koszt realizacji może być różny w zależności od pomysłu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co składa się na wycenę aplikacji, zajrzyj do zakładki cennik. Jednak najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z nami i opowiesz nam o tym, co chcesz zrealizować.