Mindleap case study

Skuteczna platforma zarządzania dla pacjentów i specjalistów zdrowia psychicznego. Super bezpieczna i z wideokonsultacjami.

StartupZdrowie

Zdrowe samopoczucie jest ważne, zwłaszcza gdy pacjenci potrzebują dostępu do specjalistów przed, w trakcie i po leczeniu. Traktujemy ochronę zdrowia poważnie, ponieważ rozwijaliśmy się na projektach w tym sektorze przemysłu. Stworzyliśmy wysokiej klasy produkt cyfrowy, który połączył miliony potrzebujących pacjentów z różnymi ekspertami ds. dobrego samopoczucia. To MindLeap — najwyższej klasy cyfrowe rozwiązanie telezdrowotne.

Usługi

Identyfikacja wizualna
Warsztaty
Projektowanie UX/UI
Testy użyteczności
Wywiady z użytkownikami
Development

Wielkość projektu

$200,000 – $999,999

Czas trwania

24 miesiące

Cele współpracy partnerskiej

Eksperci Mindleap Health uznali, że do skutecznego zarządzania leczeniem potrzebne jest rozwiązanie telemedyczne zgodne z HIPAA z funkcją śledzenia nastroju i zachowania. Rozwiązanie musiało być łatwe w użyciu zarówno dla specjalistów, jak i pacjentów, zapewniać niedrogi dostęp do profesjonalistów zajmujących się szeroko pojętym dobrostanem oraz zapewniać ochronę wszystkich danych. Nasz produkt wykracza poza to.

Warości, które dostarczamy

itCrafta - Expertise

Ekspertyza

Łączne doświadczenie naszych profesjonalistów
jest dłuższe niż życie jednej osoby.

itCrafta - Transparency

Transparentność

Zawsze będziemy Cię informować na bieżąco
– wiemy, że biznes opiera się na zaufaniu.

Time-to-market

Oszczędzisz najcenniejszy zasób
— czas. Optymalizacja to nasze drugie imię.

Unikalne podejście

Chcemy Cię lepiej poznać i zrozumieć Twoje projekty.

itCrafta - Expertise

Ekspertyza

Łączne doświadczenie naszych profesjonalistów
jest dłuższe niż życie jednej osoby.

itCrafta - Transparency

Transparentność

Zawsze będziemy Cię informować na bieżąco
– wiemy, że biznes opiera się na zaufaniu.

Time-to-market

Oszczędzisz najcenniejszy zasób
— czas. Optymalizacja to nasze drugie imię.

Unikalne podejście

Chcemy Cię lepiej poznać i zrozumieć Twoje projekty.

Projekt

MindLeap to platforma, która zapewnia najlepsze wrażenia użytkownika zarówno pacjentom, jak i specjalistom. Łączy potrzebujących z ekspertami od dobrego samopoczucia.

MindLeap Health przeprowadziło badanie rynku, nasi eksperci techniczni zajęli się projektowaniem UX, architekturą, bezpieczeństwem danych, wysokiej jakości rozwojem frontendu i backendu oraz wszystkimi innymi potrzebami w cyklu wytwarzania oprogramowania. We wrześniu 2020 roku wprowadziliśmy na rynek wysokiej klasy produkt cyfrowy. To nie był MVP, to było niezwykle opłacalne pierwsze wydanie. Nasz architekt systemowy wybrał Java i Angular do stworzenia aplikacji internetowej, Swift do natywnej aplikacji na iOS i Kotlin na Androida. Języki ojczyste były najlepszym rozwiązaniem, ponieważ głównym elementem aplikacji była funkcja wideokonsultacji.

Wyzwania, które ogarnęliśmy

Musieliśmy spełnić określone cele biznesowe. A wszystko zaczęło się od dwudniowych warsztatów UX/UI w Warszawie ze współzałożycielem i CEO MindLeap Health.

Wiedzieliśmy, że musimy stworzyć aplikację internetową dla specjalistów od dobrego samopoczucia i aplikację mobilną dla pacjentów. Stworzyliśmy backlog produktu, a następnie nasi eksperci UX&UI rozpoczęli magię. Zajęli się projektem, dostarczyli makiety i klikalny prototyp. Następnie programiści mobilni przygotowali wersje na iOS i Androida – w ścisłej współpracy z inżynierami QA. Ponadto priorytetem było bezpieczeństwo – architektura produktu jest na światowym poziomie, spełnia wymagane najwyższe standardy bezpieczeństwa. Największe wyzwanie? Różne strefy czasowe.

Rozwiązanie

Co wyróżnia MindLeap? Nie była to tylko aplikacja służąca do wideorozmów ze specjalistami.

Poza modelem biznesowym była też strona wellness, wykonana perfekcyjnie. MindLeap miał narzędzie do śledzenia nastroju i zachowania, co było kluczowe dla pacjentów poddanych holistycznemu leczeniu zdrowia psychicznego. Aha, i były też dostępne języki ojczyste. MindLeap jest idealnym przykładem tego, jak realizować cele biznesowe i dostarczać produkt, który skaluje się wraz z rozwojem firmy.

Wyniki

Pomogliśmy milionom pacjentów, z czego możemy być dumni. Ale jest coś więcej. Uruchomienie MindLeap było tak udane, że zostało później przejęte przez Mydecine Innovations Group.

4.5

OCENA W APPSTORE

20K+

POBRAŃ APLIKACJI

3

POZYSKANI INWESTORZY

50K

INTERAKCJI UŻYTKOWNIKÓW MIESIĘCZNIE

“The Human-App Interaction is something entirely new in comparison to other language learning tools. The most challenging part was to make this new approach obvious and intuitive for the end users.”

Aneta Romankiewicz

UX/UI Designer

Skład zespołu

Najpierw nasz analityk biznesowy ukształtował model biznesowy. Po tym kroku profesjonaliści UX&UI opracowali projekt i dostarczyli prototypy, które można kliknąć. Następnie programiści mobilni i inżynier kontroli jakości przejęli kontrolę i stworzyli niezwykle opłacalne wydanie. Mimo, że nie było to MVP, to było super. Prawdziwy przykład tego, jak troszczymy się o ludzi – potwierdzają to tysiące pobrań po premierze.

1

Project
Manager

2

System & Business
Analysts

3

UX/UI
Designerss

3

Flutter
Developers

1

AI
Engineer

1

QA
Engineer

1

Project
Manager

2

System & Business
Analysts

3

UX/UI
Designerss

3

Flutter
Developers

1

AI
Engineer

1

QA
Engineer

Masz projekt? Porozmawiajmy

Skontaktuj się